Jennifer Lopez a Kendall Jenner Wear the Jungle Dress Print v kampani New Versace

 Jennifer Lopez a Kendall Jenner Wear the Jungle Dress Print v kampani New Versace

Jennifer Lopez je späť Versace Potlač zelenej džungle pre kampaň značky jar-leto 2020!

50-ročný zabávač hrá v kampani s Kendall Jenner , ktorý sa tiež dostane k známej potlači.

Jennifer nosil Versace 's Jungle dress at the 2000 cien Grammy a tak veľa ľudí hovorilo o šatách, ktoré ako odpoveď vytvorili Obrázky Google.„Som taký hrdý, že boli vynájdené Obrázky Google Jennifer mal na sebe tie šaty. Dnes oslavujeme ten moment, ktorý bol možný vďaka tejto neuveriteľnej žene!” dizajnér Donatella Versace uviedol vo vyhlásení.

Takto značka opisuje novú kampaň: „Vzhľady z kolekcie, ktoré sa odohrávajú v súčasnej, technicky poháňanej krajine, sú obklopené výsledkami futuristickej holografickej vyhľadávacej webovej stránky. Jennifer Lopez a Kendall Jenner zadajte ich vlastné mená do vyhľadávacieho panela ako emblémy doby, v ktorej definujeme svoj sebaobraz tým, čo sa rozhodneme zobrazovať online, čím sa obrazovka stane skutočným zrkadlom našej doby. Majstri svojej vlastnej zmyselnosti, títo dvaja predvádzajú svoje najodvážnejšie a najslobodnejšie ja, čím stierajú hranice medzi súkromnou a verejnou sférou.“

„Pokiaľ ide o moju kariéru, šaty z džungle skutočne poznamenali okamih v čase. Mne, Versace predstavuje posilnenie postavenia a uvedenie niečoho krásneho do sveta. Je to sen spolupracovať s mojím priateľom Donatella opäť v tejto nádhernej kampani a vytvoriť niečo nové a svieže z kúska ikonickej histórie módy,“ uviedla Jennifer vo vyhlásení.