Jazero, kde sa plavila Naya Rivera, má tragickú históriu

 Jazero, kde sa plavila Naya Rivera, má tragickú históriu

Boli odhalené nové podrobnosti o tragickej histórii jazera Piru, kalifornského jazera, kde Naya Rivera sa stratil počas plavby loďou.

Ten 33-ročný Radosť herečka sa plavila na jazere so svojím štvorročným synom Josey v stredu popoludní (8. júla). Našli ho na lodi samého a úradom povedal, že jeho mama plávala a už sa na loď nevrátila.

Úrady majú vysvetlil, prečo je to možné Naya telo sa už nikdy nemôže vrátiť späť . K dispozícii je tiež a video, ktoré bolo zverejnené a ukazuje jej príchod pri jazere so svojím synom.The Los Angeles Times už predtým informoval o tragickej histórii jazera. V roku 2000 noviny informovali, že v jazere Piru sa v rokoch 1994 až 2000 utopilo sedem ľudí. V predajni sa uvádza, že „väčšina obetí utopenia boli plavci, ktorí sa odvážili do obmedzených vôd“.

The Times tiež uviedli, že „predstavitelia parku špekulovali, že poryvy vetra a hlboké stĺpy chladnej vody na jazere, ktoré je v závislosti od ročného obdobia hlboké až 160 stôp, môžu rýchlo predbehnúť plavcov“.

Douglas West , ktorý bol manažérom parkov a rekreačných služieb pri jazere, keď bol článok napísaný, povedal, že počas jeho 23 rokov tam došlo k asi tuctu utopenia.

„Jediné, čo môžem zdôrazniť, je, že ak sú plavci pri vode, musia mať na sebe osobné plávacie zariadenie, či už vedia plávať alebo nie. To im zachráni život,“ povedal.

Šerif okresu Ventura Sgt. Kevin Donoghue povedal, že jazero má drsné podmienky, ktoré sťažujú hľadanie Naya . Povedal, že hľadanie by bolo ako hľadanie „ihly v kope sena“.

„Hľadanie vody je naozaj náročné. Niekedy to môže trvať niekoľko dní, kým nájdeme nejaké stopy alebo sa zotavíme,“ povedal (cez Ľudia ). 'Povrch jazera je veľký a vaša viditeľnosť pod vodou je obmedzená.'

Tiež to bolo povedané Naya už roky navštevuje jazero.

Zástupca šerifa okresu Ventura Chris Dyer povedal že Naya „Poznáme jazero. Môže to byť pre ňu malé útočisko, najmä v stredu - v stredu tu nikto nie je, takže je to dobrý deň. Prenajala si loď.'