Jameela Jamil reaguje na odpor kvôli tomu, že je porotkyňou v súťažnej relácii Vogueing 'Legendary'

 Jameela Jamil reaguje na odpor k tomu, že je porotkyňou v súťažnej šou Vogueing'Legendary'

Jameela Jamil obhajuje sa po tom, čo bolo oznámené, že bude porotkyňou nadchádzajúcej módnej súťažnej show HBO Max, Legendárny .

Fanúšikovia boli naštvaní Dobré miesto hviezda po tom, ako bola ohlásená jej rola porotkyne pre šou, ktorá podľa Rozmanitosť „premieňa modernú plesovú kultúru na súťaž.“

Prehliadka predstaví divy bojujúce v tímoch s názvom „Houses“ vo výzvach zahŕňajúcich módu, tanec a módu. Každý dom sa skladá z piatich účinkujúcich a lídra. 9-dielna séria obsahuje tímy, ktoré stoja proti sebe o trofej a peňažnú odmenu. Každá epizóda obsahuje iný tematický ples a rozsiahle zábery súťažiacich, ktorí sa pripravujú v zákulisí.'Zdá sa to trochu ironické, že @jameelajamil zjavne zastáva miesto už tak znevýhodnenej skupiny v Hollywoode,' jeden používateľ Twitteru napísal o novinkách.

Komiksový umelec Adam Ellis tiež označené Jameela na sieti a spýtala sa, prečo prijala prácu „v paneli, ktorý by mal byť obsadený queer a trans ľuďmi?“

Jameela bránila sa na svojom účte pred odstránením tweetu.

„Som tu ako spojenec/outsider, aby som priviedol ďalších outsiderov, aby oslávili tento výnimočný svet, ktorý si zaslúži byť mainstream.❤️❤️❤️,“ vysvetlila.

Pripojí sa Megan Thee Žrebec , Law Roach a Leiomy Maldonado na porote na výstave, s Dashaun Wesley a DJ MikeQ prijímajúci.

Jameela je tiež zobrazený nižšie na podujatí Be SELFish organizovanom Zumba Fitness, ktoré sa konalo v Casita Hollywood v utorok (4. februára) v Los Angeles.

10+ obrázkov vo vnútri Jameela Jamil na zumba podujatí...