Jake Paul popiera, že by bol súčasťou rabovania alebo vandalizmu uprostred protestov

 Jake Paul popiera, že by bol súčasťou rabovania alebo vandalizmu uprostred protestov

Jake Paul dáva jasne najavo, že neraboval.

Ten 23-ročný YouTuber , ktorý je online pod paľbou za to, že bol v nákupnom stredisku v Arizone počas rabovania, napísal v nedeľu (31. mája) správu, v ktorej poprel, že by bol zapojený, a trvá na tom, že bol súčasťou pokojnej Na čiernych životoch záleží protestovať uprostred výkriku nad George Floyd vražda.

FOTKY: Pozrite si najnovšie fotky Jake Paul„Aby bolo jasné, ani ja, ani nikto z našej skupiny nebol zapojený do žiadneho rabovania alebo vandalizmu. Pre kontext, celý deň sme sa venovali pokojnému protestu proti jednej z najstrašnejších neprávostí, aké kedy naša krajina zažila, čo viedlo k tomu, že sme dostali slzný plyn za natáčanie udalostí a brutality, ktoré sa odohrávali v Arizone,“ napísal.

„Boli sme splynovaní a prinútení ísť ďalej pešo. Natočili sme všetko, čo sme videli, v snahe podeliť sa o naše skúsenosti a upozorniť viac na hnev, ktorý pociťujeme v každej štvrti, ktorou sme cestovali; prísne sme dokumentovali, nie sme zasnúbení. Netolerujem násilie, rabovanie ani porušovanie zákona; Chápem však hnev a frustráciu, ktoré viedli k deštrukcii, ktorej sme boli svedkami, a hoci to nie je odpoveď, je dôležité, aby to ľudia videli a spoločne prišli na to, ako sa pohnúť vpred zdravým spôsobom. Všetci robíme to najlepšie, čo môžeme, aby sme boli nápomocní a zvýšili povedomie; toto nie je čas na vzájomné útoky, je čas spojiť sa a vyvíjať sa.'

Pozrite si zábery, ktoré ho zastihli v kontroverzii...