J J. Abrams' Bad Robot vytvoril 20-stranovú príručku o odstránení bielej nadvlády v práci a vo všeobecnosti

 J J. Abrams' Bad Robot Creates 20-Page Guide on Dismantling White Supremacy at Work & at Large

J J. Abrams a jeho produkčná spoločnosť Zlý robot tvrdo pracujú na podpore hnutia Black Lives Matter a v boji proti nadradenosti bielej rasy.

53-ročný filmár, ktorý režíroval filmy v Hviezdne vojny franšízy a vytvoril také televízne programy ako Stratené a Alias , už zaviazala venovať 10 miliónov dolárov na protirasistické programy počas nasledujúcich piatich rokov.

Bad Robot teraz vytvoril 20-stranovú príručku, ktorá slúži ako pomôcka na odstránenie nadradenosti bielej rasy v práci a vo všeobecnosti.„V Bad Robot sme odhodlaní ako rozprávači a vedúci pracovníci odstraňovať nadvládu bielych v práci a vo všeobecnosti,“ píše sa v dokumente. „S týmto neustále sa vyvíjajúcim a zďaleka nie úplným sprievodcom dúfame, že sa podelíme o nejaké zdroje na preskúmanie a navigáciu v tomto čase pre nás samých a medzi sebou navzájom, keď sa snažíme vykonať jemnú, surovú, pokorujúcu a rozzúrenú prácu proti rasizmu. “

Spoločnosť poznamenala: „V príručke sme uvádzali zdroje a ďakujeme aktivistom a učencom, ktorí sa snažili tieto informácie konsolidovať. Táto príručka čerpá z našich sietí, výskumu, odporúčaní a „zdrojov proti rasizmu pre bielych ľudí“.

Sprievodca obsahuje články na čítanie, videá na pozeranie, podcasty na počúvanie, filmy na prezeranie a dôležité hlasy černochov, ktoré môžete sledovať na sociálnych sieťach. Nechýba ani príručka o antirasistickom slovníku, podrobnosti o tom, čo by ste mali ako manažér v práci robiť, a zoznam spôsobov, ako môžu ľudia pomôcť veci.

Kliknite TU aby ste si pozreli sprievodcu.