Issa Rae hosťuje virtuálnu blokovú párty pre premiéru štvrtej série „Nezabezpečená“.

 Issa Rae Hosting Virtual Block Party pre'Insecure' Season Four Premiere

Issa Rae oslavuje návrat Neistý !

Táto 35-ročná herečka organizuje v nedeľu večer (12. apríla) virtuálnu blokovú párty na oslavu premiéry štvrtej sezóny jej úspešného komediálneho seriálu HBO.

Teraz má zoznam udalostí naplánovaných okolo premiéry, pričom noc začína práve na nej Instagram Live o 20:00 ET, kde ona a jej kolegovia budú (prakticky) odpovedať na otázky fanúšikov.Živý instagramový DJ set s Zaytoven pri Neistý je oficiálny Instagram začína o 22:00 ET.

Strana sa presúva do Twitter o 22:00 ET na párty s priamym sledovaním epizódy, po ktorej o 45 minút neskôr bude nasledovať živé vystúpenie na Instagrame prekvapivého hudobného hosťa Neistý je Instagram.

„Absolútne milujem prácu na hudbe Neistý a táto sezóna nie je iná,“ Teraz uviedol vo vyhlásení cez TENTO JEDEN . „Nielenže sme pokračovali vo výbere skladieb, ktoré pozdvihnú naše rozprávanie, ale nechali sme umelcov a skladateľov, ktorí vytvorili originálnu hudbu pre sezónu. Soundtrack je perfektným mixom niektorých mojich obľúbených skladieb z tejto sezóny a som nadšený, že sa oň môžem podeliť s fanúšikmi seriálu.'

Určite si to overte!

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

V nedeľu ste oficiálne pozvaní na @insecurehbo S4 Virtual Block Party. Prejdi cez! #NezabezpečenéHBO

Príspevok zdieľaný používateľom Issa Rae (@issarae) na