'Hollywood' Ryana Murphyho zasiahne Netflix 1. mája – pozrite si obrázky prvého pohľadu!

 Ryan Murphy's 'Hollywood' Hits Netflix on May 1 - See the First Look Images!

Je to prvý pohľad Hollywood !

Nadchádzajúce Ryan Murphy Netflix séria je pripravená na úspech streamovaciu službu 1. mája a vo štvrtok (2. apríla) dorazili prvé obrázky.

FOTKY: Pozrite si najnovšie fotky Ryan MurphyVýkonný producent, spisovateľ a režisér Janet Mock poskytol túto poznámku o seriáli: „Keďže súčasnosť je taká plná a budúcnosť je neistá, obrátili sme sa do minulosti, aby sme našli smer, odhaľovali sme pochovanú históriu, aby sme rozkrútili ambiciózny príbeh o tom, čo keby: Čo keby skupina cudzincov dostala šancu povedať ich vlastný príbeh? Čo ak osoba s mocou zeleného svetla bola žena? Scenárista černoch? Čo ak bola hrdinka farebná žena? Idol matiné je otvorene gay? A čo keby boli všetci pozvaní do miestnosti, kde sa prijímajú rozhodnutia, vstúpia úplne a bez ospravedlňovania sa, aby odišli víťazne a vychvaľovaní, ich miesto v histórii je upevnené. Hollywood je ľúbostný list do nášho malého priemyselného mestečka, kde žijú snílci, rodia sa hviezdy a mágia presahuje realitu.“

Limitovaná séria, ktorá pozostáva zo siedmich epizód na streamovacia služba , stálice seriálu hviezd David Corenswet , Darren Criss , Jeremy Pope , Samara Weaving , Laura Harrierová , Jim Parsons , Dylan McDermott , Holland Taylor , Patti LuPone , Jake Picking a Joe Mantello , s významnými hosťujúcimi hviezdami Maude Apatowová , Pozrite sa na Sorvino a Rob Reiner .

Pozrite si prvé obrázky…