Gwyneth Paltrow, Janelle Monae a Rachel Brosnahan predviedli to najlepšie na výstavu Harper's Bazaar!

 Gwyneth Paltrow, Janelle Monae a Rachel Brosnahan dali pre Harper to najlepšie's Bazaar Exhibition Celebration!

Gwyneth Paltrow je pekná v ružovej, keď pózuje Výstava Harper’s Bazaar slávnosť, ktorá sa konala v rámci Paris Fashion Week Womenswear jeseň/zima 2020/2021 v Musee Des Arts Decoratifs v stredu (26. februára) vo francúzskom Paríži.

K 47-ročnej herečke a gýčovej podnikateľke sa na podujatí pripojil Janelle Monae , Rachel Brosnahan , Demi Moore , Abigail Spencerová , Alexa Chung a Dita von Teese ktorý bol sprevádzaný David Jarre .

Medzi ďalšími účastníkmi podujatia boli modelky Georgia Fowler , Isabeli Fontana a Natasha Poly , dizajnér Diane von Furstenberg a jej dcéra Talita von Furstenberg , Paradise Hills hviezda Arnaud Valois a dizajnér Olivier Rousteing .The Výstava Harper’s Bazaar vitrína v Les Arts Décoratifs spája 60 úžasných šiat s fotografiou, umeleckými dielami a videom.

Ak ste to zmeškali, pozrite sa Gwyneth Paltrow dostať sa do hĺbkovej konverzácie o jej sviečke „Toto vonia ako moja vagína“. Jimmy Kimmel naživo !

FYI: Gwyneth má na sebe a Ralph a Russo šaty, Malone Souliers topánky, Boucheron šperky a Komando spodnú bielizeň. Demi , Rachel a Alexa všetky nosia Dior .