Greta Gerwig hovorí, že Mariska Hargitay jej pomohla počas tehotenstva!

 Greta Gerwig hovorí, že Mariska Hargitay jej pomohla počas tehotenstva!

Greta Gerwigová a Noah Baumbach urobil vzácny spoločný vzhľad na The Late Late Show s Jamesom Cordenom vo štvrtok večer (23. januára), aby sme informovali o svojich filmoch nominovaných na Oscara!

Aj počas ich vystúpenia to 36-ročná filmárka a herečka priznala Mariška Hargitayová zohral nečakanú rolu, keď jej pomohol prekonať tehotenstvo s ich 10-mesačným synom Harold , ktorého privítali minulý rok.

'Robil som tieto vedené meditácie,' Greta odvolal. „A vždy hovoria, ako napríklad: ‚Predstavte si niečo skutočne upokojujúce‘ alebo čokoľvek iné. A myslím, že by ste si mali predstaviť pláž, ale ja by som si vždy predstavoval tvár Marisky Hargitayovej. Pretože ju považujem za takú upokojujúcu. Takže je do značnej miery súčasťou života môjho dieťaťa bez toho, aby o tom vedela.''A myslím si, že preto je moje dieťa také šťastné...' Greta pokračoval. 'Pretože je veľmi silná a súcitná a neodsudzujúca, mám pocit, že moje dieťa cítilo jej lásku.'

Greta a Noah tiež zrekapitulovali ráno oboch svojich filmov, Malé ženy a Manželský príbeh , dostal zabil Oscary 2020 nominácií.

V ten istý večer, Noah a Greta sa zúčastnil Spisovatelia Guild Of America West’s Beyond Words 2020 podujatie v divadle Writers Guild Theatre v Beverly Hills.

ČÍTAJ VIAC: Greta Gerwig povedala ‚Kimmelovi‘, že zavolala HFPA za to, že ju nenominovala na Zlatý glóbus 2020!

Kliknite dovnútra a pozrite si viac o vystúpení Grety Gerwigovej a Noaha Baumbacha...