Elizabeth Warren prehovorí po vypadnutí z prezidentských volieb

  Elizabeth Warren prehovorí po vypadnutí z prezidentských volieb

Elizabeth Warrenová sa otvára po tom, čo sa objavili správy, že pozastaví svoju kampaň na prezidenta Spojených štátov.

Prezidentská nádej zverejnila v stredu (4. marca) vyhlásenie týkajúce sa jej rozhodnutia po výsledkoch Super utorok.

FOTKY: Pozrite si najnovšie fotky Elizabeth WarrenováAlžbety zatiaľ neuviedla, či bude súhlasiť s tým, aby sa stala ďalšou demokratickou prezidentskou nomináciou. Joe Biden a Bernie Sanders viesť, s Tulsi Gabbard tiež stále v pretekoch.

„Chcem začať novinkami. Chcem, aby ste to všetci počuli ako prví, a chcem, aby ste to počuli priamo odo mňa: Dnes prerušujem našu kampaň na prezidenta. Viem, ako tvrdo ste všetci pracovali. Takže vám z celého srdca ďakujem za všetko, čo ste do tejto kampane naliali,“ začala svoj odkaz.

Hillary Clintonová nedávno vyjadrené priaznivé názory na tohto kandidáta.

Kliknutím dovnútra zobrazíte celé vyhlásenie Elizabeth Warrenovej...

Chcem začať s novinkami. Chcem, aby ste to všetci počuli ako prví, a chcem, aby ste to počuli priamo odo mňa: Dnes prerušujem našu kampaň na prezidenta.

Viem, ako tvrdo ste všetci pracovali. Takže z celého srdca ďakujem za všetko, čo ste do tejto kampane naliali.

Viem, že keď sme vyrazili, nebolo to to, čo ste kedy chceli počuť. Nie je to hovor, ktorý som kedy chcel uskutočniť. Ale odmietam dovoliť, aby ma sklamanie zaslepilo – alebo vás – pred tým, čo sme dosiahli. Náš cieľ sme nedosiahli, ale to, čo sme spolu urobili – to, čo ste urobili vy – prinieslo trvalý rozdiel. Nie je to rozsah rozdielu, ktorý sme chceli dosiahnuť, ale záleží na tom – a zmeny budú mať vlny v nasledujúcich rokoch.

To, čo sme urobili – a myšlienky, ktoré sme vypustili do sveta, spôsob, akým sme bojovali s týmto bojom, vzťahy, ktoré sme si vybudovali – sa prenesú a prenesú do konca týchto volieb a nasledujúcich volieb. jeden potom.

Tak sa zamysli:

Ukázali sme, že je možné vybudovať hnutie zdola, ktoré sa bude zodpovedať podporovateľom a aktivistom a nie bohatým darcom – a urobiť to dostatočne rýchlo na to, aby prvý kandidát vybudoval životaschopnú kampaň. Už nikdy nikto nemôže povedať, že jediný spôsob, ako môže nováčik dostať šancu stať sa hodnoverným kandidátom, je brať peniaze od manažérov spoločností a miliardárov. Hotovo.

Ukázali sme tiež, že je možné inšpirovať ľudí veľkými nápadmi, je možné zvolať, čo nie je v poriadku a vytýčiť cestu, aby táto krajina splnila svoj sľub.

Ukázali sme tiež, že rasa a spravodlivosť – ekonomická spravodlivosť, sociálna spravodlivosť, environmentálna spravodlivosť, trestná spravodlivosť – nie sú dodatočným nápadom, ale sú jadrom všetkého, čo robíme.

Ukázali sme, že žena môže vstať, držať svoju pozíciu a zostať verná sama sebe – bez ohľadu na to, čo sa deje.

Ukázali sme, že vieme zostaviť plány v spolupráci s ľuďmi, ktorých sa to najviac týka. Viete, len jeden príklad: Náš plán pre osoby so zdravotným postihnutím je vzorom pre našu krajinu, a čo je ešte dôležitejšie, spôsob, akým sme sa spoliehali na komunity so zdravotným postihnutím, aby nám pomohli, bude dôležitejším modelom.

A ešte jedna vec: Kampane nadobúdajú svoj vlastný život a dušu a sú odrazom ľudí, ktorí na nich pracujú.

Táto kampaň sa stala niečím výnimočným a nebolo to kvôli mne. Bolo to kvôli tebe. Som tak hrdý na to, ako ste všetci bojovali v tomto boji po mojom boku: Bojovali ste v ňom s empatiou, láskavosťou a štedrosťou – a samozrejme s obrovskou vášňou a odhodlaním.

Niektorí z vás si možno pamätajú, že dávno predtým, ako som sa dostal do volebnej politiky, som dostal otázku, či by som prijal Úrad na ochranu spotrebiteľa, ktorý bol slabý a bezzubý.

A ja som odpovedal, že mojou prvou voľbou je spotrebiteľská agentúra, ktorá dokáže urobiť skutočné veci, a mojou druhou voľbou bola žiadna agentúra a na podlahe zostalo veľa krvi a zubov.

V tejto kampani sme boli ochotní bojovať, a keď to bolo potrebné, nechali sme na podlahe veľa krvi a zubov. A napadá ma jeden miliardár, ktorému bola odopretá šanca kúpiť si tieto voľby.

Teraz kampane menia ľudí. A viem, že skúsenosti, ktoré ste tu zažili, zručnosti, ktoré ste sa naučili, priateľstvá, ktoré ste si vytvorili, vás budú sprevádzať po zvyšok vášho života. Tiež chcem, aby si vedel, že si ma zmenil, a budem ťa nosiť vo svojom srdci po zvyšok svojho života.

Takže ak odídete len s jednou vecou, ​​musí to byť toto: Rozhodnite sa bojovať len spravodlivé boje, pretože potom, keď sa veci zhoršia – a budú – budete vedieť, že pred vami je len jedna možnosť: Napriek tomu musíte vytrvať. .

Všetci by ste mali byť hrdí na to, čo sme spolu dokázali – čo ste urobili za posledný rok.

Vybudovali sme základnú kampaň, ktorá mala niektoré z najambicióznejších organizačných cieľov vôbec – a potom sme sa otočili a prekonali sme ich.

Naši zamestnanci a dobrovoľníci na mieste zaklopali na viac ako 22 miliónov dverí po celej krajine. Uskutočnili ste 20 miliónov telefonátov a poslali viac ako 42 miliónov SMS voličom. To je skutočne prekvapujúce. To je.

Zásadne sme zmenili podstatu týchto pretekov.

Viete, pred rokom ľudia nehovorili o dvojcentovej dani z bohatstva, univerzálnej starostlivosti o deti, zrušení dlhu zo študentských pôžičiek pre 43 miliónov Američanov pri súčasnom znížení rozdielu medzi rasovým bohatstvom alebo rozbití veľkých technológií. Alebo rozšírenie sociálneho zabezpečenia. A teraz sú. A keďže sme urobili prácu na budovaní širokej podpory pre všetky tieto myšlienky v celej tejto krajine, tieto zmeny by skutočne mohol zaviesť budúci prezident.

Pred rokom ľudia o korupcii nehovorili a stále o nej nehovoria dostatočne. Pohli sme však ihlou a časť nášho protikorupčného plánu je už zakotvená v zákone o Snemovni, ktorý je pripravený na schválenie, keď získame demokratický Senát.

Tiež sme sa zasadzovali za opravu nášho zmanipulovaného systému tak, aby fungoval lepšie pre každého – bez ohľadu na vašu rasu, pohlavie alebo náboženstvo, bez ohľadu na to, či ste heterosexuál alebo LGBTQ+. A to nebol dodatočný nápad, bolo to zabudované do všetkého, čo sme robili.

A to všetko sme urobili bez toho, aby sme predávali prístup za peniaze. Spolu viac ako 1 250 000 ľudí dalo na podporu tejto kampane viac ako 112 miliónov dolárov. A urobili sme to bez toho, aby sme predali jednu minútu svojho času tomu, kto ponúkol najvyššiu ponuku. Ľudia hovorili, že by to nebolo možné – ale vy ste to urobili.

A robili sme to aj tak, že sme sa zabávali a ostali verní sami sebe. Utekali sme od srdca. Bežali sme na svojich hodnotách. Ku každému sme sa správali s rešpektom a dôstojnosťou.

Viete, že liberty green tu bolo všetko kľúčové – medzi moje osobné obľúbené patrili liberty zelené boas, liberty zelené tenisky, liberty zelený make-up, liberty zelené vlasy a liberty zelené trblietky – hojne použité. Ale bolo toho oveľa viac.

Štvorhodinové selfie linky a ružové sľuby s malými dievčatkami. A svadba na jednej z našich radníc. Cez to všetko sme boli veselí a pozitívni. Spustili sme kampaň, aby sme ľudí nezradili, ale pozdvihli – a miloval som takmer každú minútu.

Nájdite si čas na to, aby ste boli so svojimi priateľmi a rodinou, aby ste sa vyspali, možno sa ostrihajte do účesu, ktorý ste odkladali. Robte veci, aby ste sa o seba starali, nazbierajte energiu, pretože viem, že sa vraciate. Poznám ťa – a viem, že nie si pripravený opustiť tento boj.

Vieš, neznášal som rozlúčky. Vždy, keď som učil svoju poslednú hodinu alebo keď sme sa presťahovali do nového mesta, tieto posledné rozlúčky mi trhali srdce. Ale potom som si uvedomil, že pre veľa z toho, čo robíme, neexistuje rozlúčka.

Keď som odišiel z jedného miesta, vzal som si všetko, čo som sa predtým naučil a všetky dobré nápady, ktoré som mal v hlave, a všetkých dobrých priateľov, ktorých som mal v srdci, a priniesol som to všetko so sebou – a stalo sa to súčasťou toho, čo som urobil ďalej. Táto kampaň nie je iná. Možno nebudem v roku 2020 bojovať o prezidenta, ale tento boj – náš boj – sa ešte neskončil. A naše miesto v tomto boji neskončilo.

Pretože o každého mladého človeka, ktorý sa topí v študentských dlhoch, o každú rodinu, ktorá má problém zaplatiť účty pri dvoch príjmoch, o každú mamičku, ktorá sa trápi s platením za recepty alebo s ukladaním jedla na stôl, tento boj pokračuje.

Pre každého imigranta, Afroameričana, moslima a Žida, Latinčana a transka, ktorý vidí nárast útokov na ľudí, ktorí vyzerajú, znejú alebo uctievajú ako oni, tento boj pokračuje.

A pre každého človeka, ktorého znepokojuje rýchlosť, s akou na nás klimatické zmeny dopadajú, tento boj pokračuje.

A pre každého Američana, ktorý zúfalo chce vidieť uzdravenie nášho národa a prinavrátenie slušnosti a cti našej vláde, tento boj pokračuje.

A iste, boj môže nadobudnúť novú podobu, ale ja budem v tom boji a chcem, aby si v tomto boji so mnou. Budeme trvať na tom.

Posledný príbeh: Keď som včera volil na základnej škole na ulici, prišla za mnou mama. A povedala, že má dve malé deti a majú nočný rituál. Keď si deti umyjú zuby, prečítajú si knihy a doprajú si posledný dúšok vody a spravia všetky ostatné rutiny pred spaním, urobia poslednú vec, kým dve malé deti zaspia.

Mama sa nad nimi nakloní a zašepká: 'Snívaj vo veľkom.' A deti spolu odpovedajú: 'Bojujte tvrdo.'

Naša práca pokračuje, boj pokračuje a veľké sny nikdy neumierajú.

Ďakujem z celého srdca.