Ďalšia 'Bachelorette' bola zverejnená online čoskoro a je to prekvapivá voľba pre ABC!

 Nasledovný'Bachelorette' Was Leaked Online Early & It's a Surprising Choice for ABC!

ABC je pripravuje sa na oficiálne odhalenie identitu ďalšej hviezdy Bakalárka v pondelok ráno (2. marca), ale výber bol zverejnený online o niekoľko dní skôr.

Realita Steve , televízny spisovateľ známy tým, že má všetky spoilery k reláciám Bachelor Nation vždy vopred, prezradil, kto bude ďalšou Bachelorette.

Osoba, ktorá bude hviezdou 16. sezóny reality šou, je prekvapivou voľbou, keďže nie je jednou z nich Peter Weber s dámami a už bola na štyroch ročníkoch bakalárskych výstav. Bude tiež najstaršou hviezdou franšízy doteraz!Kliknite dovnútra a zistite, kto to je...

Ďalšia Bachelorette je… Clare Crawley !

Clare predtým sa umiestnil na druhom mieste Juan Pablo sezóna Bakalár v roku 2014 bola v prvej a druhej sezóne Bakalár v raji a naposledy bola zapnutá Bakalár: Zimné hry .

Vo veku 38 rokov Clare bude najstaršou hviezdou Bakalárka v histórii šou a počas nakrúcania bude mať 39 rokov. Toto prichádza po kritike Peter sezóna Bakalár bol obsadený s príliš veľa mladými ženami.

Realita Steve hlási to Clare Sezóna sa začne nakrúcať 13. marca a on očakáva, že sa stretne s piatimi svojimi chlapmi počas špeciálu After the Final Rose na Peter finále 10. marca.