Comic-Con v San Diegu 2020 bol v čase pandémie zrušený

  San Diego Comic-Con 2020 zrušený uprostred pandémie

The Comic-Con v San Diegu 2020 bola zrušená medzi globálna zdravotná kríza .

Rovnako ako všetky ostatné veľké zhromaždenia a organizované podujatia v priebehu niekoľkých nasledujúcich mesiacov, aj každoročné podujatie bolo z dôvodu pandémie zrušené, oznámili organizátori v piatok (17. apríla).

FOTKY: Pozrite si najnovšie fotky Comic Con“Po prvý raz vo svojej 50-ročnej histórii San Diego Comic Convention (SDCC), organizátori každoročnej oslavy popkultúry, dnes s hlbokým poľutovaním oznámili, že v roku 2020 sa Comic-Con neuskutoční. Podujatie sa namiesto toho vráti na Kongresové centrum v San Diegu od 22. do 25. júla 2021,“ uvádza sa vo vyhlásení na ich oficiálnom webe.

„Uvedomujúc si, že nespočetné množstvo účastníkov každoročne šetrí a plánuje ich zjazdy a koľko vystavovateľov a zainteresovaných strán sa spolieha na jeho podujatia ako veľkú časť svojho živobytia, dúfali, že toto rozhodnutie odložia v očakávaní, že obavy z COVID-19 sa môžu do leta zmenšiť. . Nepretržité monitorovanie zdravotných odporúčaní a nedávne vyhlásenia guvernéra Kalifornie jasne ukázali, že by nebolo bezpečné pohnúť sa vpred s plánmi na tento rok.

Podobne WonderCon Anaheim, ktorý sa mal konať 10. až 12. apríla 2020, sa vráti do kongresového centra Anaheim od 26. do 28. marca 2021.“ Kliknite sem pre

Kvôli pandémii bolo veľa podujatí odložených alebo zrušených. Zistite, čo ešte…

Prečítajte si ich celé oznámenie vo vnútri…

Comic-Con oznamuje plány vo svetle pandémie Covid-19
Súčasná situácia si vyžaduje výnimočné opatrenia

Prvýkrát vo svojej 50-ročnej histórii San Diego Comic Convention (SDCC), organizátori každoročnej oslavy popkultúry, dnes s hlbokým poľutovaním oznámili, že v roku 2020 sa Comic-Con neuskutoční. Podujatie sa namiesto toho vráti na Kongresové centrum v San Diegu od 22. do 25. júla 2021.

Uvedomujúc si, že nespočetné množstvo účastníkov každoročne šetrí a plánuje ich zjazdy a koľko vystavovateľov a zainteresovaných strán sa spolieha na jeho podujatia ako veľkú časť svojho živobytia, dúfali, že toto rozhodnutie odložia v očakávaní, že obavy z COVID-19 sa môžu do leta zmierniť. Nepretržité monitorovanie zdravotných odporúčaní a nedávne vyhlásenia guvernéra Kalifornie jasne ukázali, že by nebolo bezpečné pohnúť sa vpred s plánmi na tento rok.

Podobne WonderCon Anaheim, ktorý sa mal konať od 10. do 12. apríla 2020, sa vráti do kongresového centra Anaheim od 26. do 28. marca 2021.

Okrem svojich dohovorov Comic-Con plánuje veľkú renováciu federálnej budovy Balboa Park, ktorá sa má dokončiť na slávnostné otvorenie múzea Comic-Con v lete 2021. Situácia COVID-19 však mala vplyv aj na tieto snahy. Z tohto dôvodu preformulujú pôvodne plánované veľké rekonštrukcie múzea, ale nebudú obmedzovať zážitok, ktorý bude návštevníkom ponúknutý pri slávnostnom otvorení múzea. Očakávajú, že v nadchádzajúcich mesiacoch zverejnia stavebné plány ilustrujúce transformáciu múzea a zdieľajú viac informácií o týchto snahách.

SDCC tiež oznámilo, že jednotlivci, ktorí si zakúpili odznaky na Comic-Con 2020, budú mať možnosť požiadať o vrátenie peňazí alebo preniesť svoje odznaky na Comic-Con 2021. Všetci držitelia odznakov pre rok 2020 dostanú v priebehu budúceho týždňa e-mail s pokynmi, ako požiadať o vrátenie peňazí. Vystavovatelia na Comic-Con 2020 budú mať tiež možnosť požiadať o vrátenie peňazí alebo previesť svoje platby na Comic-Con 2021 a v priebehu budúceho týždňa dostanú e-mail s pokynmi, ako ich žiadosť spracovať.

V najbližších dňoch onPeak, oficiálna hotelová pobočka Comic-Conu, zruší všetky hotelové rezervácie a vráti všetky zálohy, ktoré boli prostredníctvom nich uskutočnené. Nie je potrebné, aby niekto, kto vykonal rezerváciu cez onPeak, podnikol akékoľvek kroky, vrátane pokusu o zrušenie rezervácie online alebo kontaktovania spoločnosti telefonicky, pretože tento proces bude spracovaný automaticky. Tí, ktorí si rezervovali izby cez onPeak, budú informovaní o dokončení vrátenia peňazí.

„Mimoriadne časy si vyžadujú mimoriadne opatrenia a aj keď sme zarmútení, že sme podnikli toto opatrenie, vieme, že je to správne rozhodnutie,“ povedal David Glanzer, hovorca organizácie. 'Netrpezlivo sa tešíme na čas, keď sa všetci opäť stretneme a budeme môcť zdieľať komunitu, ktorú všetci milujeme a tešíme sa z nej.'