Claire Danes položila Beyonce túto „nevhodnú“ otázku

 Claire Danes sa pýtala Beyonce This'Inappropriate' Question

Claire Danes sa objavil na The Tonight Show V hlavnej úlohe Jimmy Fallon minulú noc a povedala príbeh, v ktorom položila „nevhodnú“ otázku Beyonce raz na odovzdávaní cien!

Všetko to začalo, keď Gentleman a Claire boli spolu v zákulisí odovzdávania cien.

„Bol som na udeľovaní módnych cien a obaja sme sa chystali prezentovať. Boli sme v zákulisí v tejto malej oblasti a ona mala na sebe túto oslnivú kombinézu a obrovský klobúk a bolo to všetko, čo ste chceli Beyoncé byť.' (Pre informáciu – Claire nepomenovali príslušnú reláciu, ale veríme, že to bola 2016 CFDA Fashion Awards , kde Beyonce nosil outfit podobný tomu, čo Claire popísané! Pozrite si fotografie v tomto príspevku!)

'A stal som sa naozaj hlúpym.' Akoby mi práve prestal fungovať mozog. je to intenzívne. Je to ona, však? Hovoril som, hovoril som slová a ona odpovedala slová. A povedala, že je fanúšička, pamätám si to presne. Povedala: ‚Môj manžel a ja naozaj milujeme vašu šou, pozeráme ju stále.‘ Povedala som si: ‚To je úžasné‘,“ povedala o ich stretnutí Claire. 'A povedala, že práve dokončila svoje turné.' A povedal som: ‚Ó, wow, musíš byť vyčerpaný. Dáš si malú pauzu, alebo čo? A ona povedala: ‚Áno, áno. Ideme na dovolenku.'

„Bol som ako: ‚Naozaj? Kam pôjdeš?‘“ pokračovala. 'A ona povedala: 'Áno, nie, uvažujeme o tom.' A ja som povedal: 'Ach, môj Bože.' Nemôžete sa pýtať Beyoncé kam ide na dovolenku!‘ Akože, to sa nehodí. To nie je niečo, čo robíte!'

„Povedal som: „Áno, áno, áno, nie. Jasné, že áno.‘ A tak, potom ma zavolali na pódium a ja som sa tomu veľmi tešil, že práve tam môžeme náš rozhovor ukončiť. Ale bola krásna a očarujúca a ja som bol len nervózna troska,“ Claire pridané.