Christopher Abbott a Noah Wyle Rep svoje televízne relácie na Critics' Choice Awards 2020

 Christopher Abbott a Noah Wyle Rep Ich televízne relácie u kritikov' Choice Awards 2020

Christopher Abbott a Noah Wyle pozri sa ostro na 2020 Critics’ Choice Awards !

Ten 33-ročný Úlovok 22 herec a 48-ročný Červená čiara hviezda sa zúčastnila na podujatí, ktoré sa konalo v nedeľu (12. januára) v Barker Hangar v Santa Monice v Kalifornii.

Obaja muži sú nominovaný za najlepšieho herca v limitovanej sérii alebo filme vyrobenom pre televíziu za prácu na príslušných reláciách.K nim sa pridali nominovaní kolegovia Jared Harris ( Černobyľ ).

Zúčastnil sa aj nominácie na najlepšieho herca v komediálnom seriáli Walton Goggins ( Jednorožec ), ako aj nominácie na najlepšieho herca vo vedľajšej úlohe v komediálnom seriáli Henry Winkler a Anthony Carrigan ( Barry ), a Nico Santos ( Superobchod ) so svojím kolegom Lauren Ash .

ČÍTAJ VIAC: George Clooney chváli Christophera Abbotta vo filme Catch-22: „Je to jednoznačne nadaný herec“

FYI: Christopher má na sebe a Todd Snyder smoking. Jared nosí Christian Louboutin . Walton nosí Montblanc príslušenstvo. Anthony nosí Ermenegildo Zegna . Lauren nosí Melissa Mercedes s Pashion topánky, Ruchi v New Yorku šperky a a Jimmy Choo spojka. Nico má na sebe a Paul Smith bunda a topánky, COS nohavice a a Spôsob, akým sme sa nosili vintage špendlík do klopy.

35+ obrázkov vo vnútri Christopher Abbott , Noah Wyle a viac na podujatí...