Chrissy Teigen žiada fanúšikov, aby nezničili život Vanesse Hudgensovej počas „hlúpej chvíle“

 Chrissy Teigen žiada fanúšikov, aby nezničili život Vanesse Hudgensovej počas „hlúpej chvíle“

Chrissy Teigen zastáva sa Vanessa Hudgensová potom, čo bola kritizovaná za jej komentáre koronavírus začiatkom tohto týždňa.

Na Twitteri 34-ročná modelka a autorka odporučila svojim fanúšikom, aby sa prestali pokúšať ničiť Vanessa život kvôli komentáru.

'Niekedy ľudia, najmä slávni ľudia, povedia naozaj hlúpe sračky.' a ty tiež. a oni a vy sa z toho poučia a dúfajme, že ich história hovorí, že sú dobrí. je to v poriadku,' Chrissy napísal. „A zároveň, wow, mali naozaj hlúpy moment. ale ty im nezničíš životy.'Dodala: „Tentoraz nejde o mňa. ale bude to jedného dňa, alebo to budeš ty. ale áno, dnes je to Vanessa lol. A nie, život je málokedy niekomu zničený. ale ty sa sakra snažíš čo najlepšie. len prestaň.'

Vanessa ospravedlnila sa za svoje komentáre vo svojom príbehu na Instagrame dnes a neskôr pridala ďalšie formálne ospravedlnenie na Twitteri.

„Uvedomujem si, že moje slová boli necitlivé a vôbec nevhodné pre situáciu, v ktorej sa naša krajina a svet práve nachádzajú,“ napísala. 'Bol to obrovský budíček o význame mojich slov, teraz viac ako kedykoľvek predtým.'