Chris Martin, Madison Beer, Daya & More vystúpia na benefičnom koncerte LOVR, ktorý ukončí DUI

 Chris Martin, Madison Beer, Daya & More vystúpia na benefičnom koncerte LOVR, ktorý ukončí DUI

Coldplay „s Chris Martin , Madisonské pivo , a Jeden pridajte sa k hviezdnemu lineupu na nadchádzajúcom, prvom ročníku Benefičný koncert LOVR .

Všetci speváci vystúpia na pódium na podujatí, ktoré sa konalo v Hollywood Palladium 21. marca v Los Angeles.

Podujatie, ktoré organizuje Nadácia Noaha Benardouta, sa koná s cieľom obhajovať ukončenie DUI (Driving Under the Influence).Tiež účinkujúci sú Sofia Carsonová , Bråves , Mikuláš Petricca z Choďte po Mesiaci , Romeo z Farr , Svätý Bodhi , Snívači , Lemmo , javi , a veľa ďalších.

Medzi moderátorov a obhajcov celebrít patrí herec Andy Garcia , herec a prežil DUI Obi Ndefo , komik Fahim Anwar | , herec Oliver Trevena , MMA bojovník Marcus Kowal Liamovho zákona, KCRW Jason Kramer a mediálna osobnosť Ross King , ku ktorým pribudne niekoľko ďalších.

The Benefit LOVR je to tiež prvýkrát, čo všetky tri hlavné kalifornské oddelenia presadzovania práva spojili svoje sily, aby ukázali, ako bojujú s epidémiou DUI v komunite v Los Angeles.

Hudobník známy ako „ LOVR Noah Benardout bol tragicky zabitý 1. augusta 2019 opitý vodič, keď čakal na prechod cez ulicu West Hollywood. V deň, keď zomrel, Noah dostal ponuku na nahrávanie a chystal sa vydať svoje nové EP. Na uctenie si jeho pamiatky, Benardout rodina založila Nadáciu Noaha Benardouta, ktorá obhajuje ukončenie úmrtí pod vplyvom alkoholu prostredníctvom hudby a vzdelávania.

Vstupenky si môžete zakúpiť tu .