'Chicago Fire', 'Goldbergs' a ďalšie z najlepších programov na sledovanie v stredu 25. marca!

'Chicago Fire', 'Goldbergs' & More Of The Best Programs to Watch on Wednesday, March 25!

Ďalší deň vlastnej karantény kvôli koronavírus vyžaduje ešte viac programov, ktoré si môžete vychutnať priamo z pohovky.

Len Jared zhromaždil úplný zoznam vecí, ktoré si dnes večer, v stredu 25. marca, môžete pozrieť a streamovať v televízii a zahŕňajú množstvo drám a situačných komédií a dnes večer sa vysiela aj niekoľko celkom dobrých filmov.

Ak nemáte kábel, nevadí. Na Netflixe, Hulu a ďalších streamovacích službách je možné sledovať veľa vecí. Môžete dokonca nahliadnuť čo príde na Netflix v apríli , tiež!Kliknutím dovnútra zobrazíte najlepšie televízne programy a filmy, ktoré si dnes večer pozriete…

TV RELÁCIE

Chicago Med – 8/7 CST na NBC
Dr. Charles a Goodwin sa obávajú, že Dr. Halstead opakuje svoje minulé chyby, keď pacienta s včasným nástupom Alzheimerovej choroby privedú do E.D. Maggie a Ben sú znepokojení, keď je prijatý jeden z Benových študentov.

Expedícia neznáma – 8/7 c na Discovery Channel
Pohľad do neslávne známych vrakov lodí a stratených letov v trojuholníku s pomocou najnovšej technológie; Pohľad do najstrašidelnejšieho jazera v Amerike.

Preživší – 8/7 CBS na CBS
Niektorí víťazi šprintujú k príležitosti získať výhodu nad ostatnými trosečníkmi. Jeden kmeň tiež používa inú stratégiu v prísnej výzve imunity.

Goldbergovci – 8/7 c na ABC
Matka a syn zažijú spojenie, keď Beverly kúpi Adamovi bicykel ako ten z „Veľkého dobrodružstva Pee Weea“, zatiaľ čo Barry a Erica premenia Murrayov obchod s nábytkom na salónik pre vysokoškolákov.

Maskovaný spevák – 8/7 C na Fox
Will Arnett sa pripája k Panelu Členovia skupiny C absolvujú svoj posledný výlet na scéne MASKOVANÉHO SPEVÁKA, pretože do Super Nine postúpia len traja.

Vyškolený – 8:30/7:30 C na ABC
Pohodový rodič Greg odvádza pozornosť CB od toho, aby bol dobrým učiteľom, aby pomohol svojmu synovi Weaselovi získať extra kredit, zatiaľ čo bývalý riaditeľ Ball je naštvaný na riaditeľa Glascotta, keď schváli využitie Ballovho parkovacieho miesta ako komunitnej záhrady.

Požiar v Chicagu – 9/8 CST na NBC
Poručík Severide sa spojí so Seagerom a OFI, keď požiar v moteli začne byť podozrivý. Členovia Firehouse 51 sa stávajú amatérskymi detektívmi po príspevku na Reddite, ktorý zahŕňa jedného z nich. Brett naďalej investuje do svojej rodnej matky Julie.

Vlasť: Fort Salem – 9/8 c na Freeform
Jednotka cestuje do Salem Town, ale nepokoje uvrhnú do chaosu. Tally premýšľa, či urobila správne rozhodnutie vydať sa na vojenskú kariéru. Abigail sa pokúsi zakopať vojnovú sekeru s Raelle. Raelle sa približuje k Scylle.

Property Brothers: Forever Home - 9/8 c na HGTV
Jonathan a Drew prerábajú hlavné poschodie rodinného domu, aby sa mohli zabávať a sledovať, ako sa deti stávajú tínedžermi.

LEGO Masters – 9/8 C na FOX
Súťažiaci sa púšťajú do súťaže dobra proti zlu.

Tím SEAL - 9/8 CBS na CBS
Na domácom fronte vzplane napätie, keď Sonny čelí disciplinárnemu konaniu, Clay uvažuje o novej kariére a Jason čelí tlaku kapitána Lindella, aby zvážil ďalšiu fázu svojej kariéry, zatiaľ čo Bravo Team sa pripravuje na trojmesačné nasadenie v Afganistane.

Americká žena v domácnosti – 9:30/8:30 C na ABC
Katie nájde starý kus nábytku a vydá sa znovu vytvoriť svoj a Gregov prvý byt, ktorý pripomína časy, keď bol život jednoduchší.

Chicago PD – 10. 9. na NBC
Rozviedka robí všetko, čo je v jej silách, aby postavila prípad proti nepolapiteľnému vodcovi drogového kruhu, no veci sa skomplikujú, keď si Rojas uvedomí, že do toho môže byť zapletený niekto, na kom jej záleží.

S.W.A.T. – 10/9 CBS na CBS
Tím SWAT musí chrániť hotel plný civilistov po tom, čo sa spoločná misia pracovnej skupiny s divíziou gangov LAPD pokazí a vodcovia najnebezpečnejších gangov v meste sa rozpŕchnu po budove, aby našli únik.

Kúzelníci – 10/9 CST v USA
Margo vidí kabelku, ktorú nenávidí. Alice píše list.

FILMY

Niekto to rád horúce - 7/6 c na TCM
Harry Potter a Dary smrti časť 2 - 7/6 c na Syfy
The Fate of the Furious – 7/6 c na FX
Odobraté 3 – 8/7 c na FXM
Nespútaný Django - 8/7 c na Paramount
The Hangover – 10/9 CST v USA