Camila Cabello oslavuje 23. narodeniny roztomilou selfie – a dôležitá správa!

 Camila Cabello oslavuje 23. narodeniny roztomilou selfie – a dôležitá správa!

Camila Hair oslavuje a zároveň vnáša svetlo do dôležitého problému.

Speváčka „Havana“ si v utorok (3. marca) pripomenula svoje 23. narodeniny roztomilou selfie na svojom Instagrame spolu s titulkom vyzývajúcim svojich fanúšikov na pozornosť.

FOTKY: Pozrite si najnovšie fotky Camila Hair'MÁM NARODENINY!!! chlapci, ďakujem vám za všetku tú narodeninovú lásku, absolútne vás milujem a som za vás veľmi vďačný 😫 k narodeninám chcem upriamiť pozornosť na jednu z najhorších humanitárnych kríz, ktorá sa momentálne deje na svete, v Sýrii,“ napísala.

'950 000 ľudí bolo nútených opustiť svoje domovy kvôli násiliu v Idlibe - niektorí len s oblečením na chrbte.' Väčšina z nich sú deti. Teraz žijú vo vysídlených táboroch v mrazivých teplotách. rodiny by si nemali vyberať medzi smrťou na bomby alebo mrazivými teplotami. Organizácia Save the Children sa snaží poskytnúť vysídleným rodinám jedlo, prikrývky a teplo. Snažia sa udržať detské rodiny v bezpečí, ale potrebujú našu pomoc. takže na moje narodeniny by pre mňa znamenalo celý svet, keby ste zvážili podporu reakcie organizácie Save the Children na túto humanitárnu krízu. Ísť do savethechildren.org pomôcť Save the Children dostať sa k deťom v núdzi. Milujem ťa ❤️❤️❤️❤️.”

Ak ti to uniklo, Camila tiež ju zverejnil prvá „nahá fotografia“ na oslavu jej narodenín.

Šťastné narodeniny, Camila ! Pozrite si jej príspevok…

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný camila (@camila_cabello) na