Anne Hathaway počas filmového festivalu v Sundance hovorí o svojom novom filme „Posledná vec, ktorú chcel“

 Anne Hathaway otvára informácie o svojom novom filme'The Last Thing He Wanted' During Sundance Film Festival

Anne Hathaway vystupuje v skvelom tlačenom vzhľade na premiéru Posledná vec, ktorú chcel Počas Filmový festival Sundance 2020 v divadle Eccles Center v pondelok večer (27. januára) v Park City v Utahu.

Ročná herečka sa pripojila k režisérovi Dee Rees a spoluhviezdy Edi Gathegi , Rosie Perez a Willem Dafoe na červenom koberci.

'V skutočnosti som sa nesústredil na žurnalistickú časť, hoci Dee Rees mi v tom veľmi pomohol,' Anne zdieľané s Rozmanitosť o tom, aby sa dostala do svojej role novinárky. „...Naozaj som sa viac sústredil na hranie Eleny. Len veľmi málo hercov dostane mapu, ktorú pre nich napísala Joan Didion. A tak medzi pohľadom Joan a pohľadom Dee som nemal veľa práce, okrem toho, že som sa musel zosypať.'Dodáva: „Jednou z mojich obľúbených vecí na Joan Didion je spôsob, akým nás prevedie hmlou a vy ste stratení a stratení, a potom je tu séria poézie, ktorá je napísaná ako skalpel, je taká ostrá. A môžete to zažiť, keď čítate knihu, ale nemusí sa to preniesť do filmu. Tak som sa rozhodol, hmla je hmla. Môžete sa stratiť v hmle smútku. Môžete sa stratiť v hmle depresie. Čo bude pre divákov najintenzívnejšie? A rozhodol som sa hmla hnevu a našťastie so mnou Dee súhlasila. A tak potom išlo o to zistiť všetky dôvody, prečo bola naštvaná. Ako sa ukázalo, ženy v 80. rokoch mali toho veľa, na čo sa mohli hnevať.“

Posledná vec, ktorú chcel bude debutovať 21. februára na Netflixe.

FYI: Anne nosil a Kolekcia Michael Kors hľadať premiéru. Tiež nosila Lapima slnečné okuliare skôr počas dňa.

25+ obrázkov vo vnútri Anne Hathaway na premiére o Posledná vec, ktorú chcel