Annabella Sciorra reaguje na verdikt Harveyho Weinsteina o vine

 Annabella Sciorra reaguje na Harveyho Weinsteina's Guilty Verdict

Annabella Sciorra bol jedným z významných svedectiev počas Harvey Weinstein prípad sexuálneho napadnutia v New Yorku tento mesiac.

Po vypočutí rozsudku, kde bol obvinený z trestného činu sexuálneho napadnutia a znásilnení tretieho stupňa, reagovala 59-ročná herečka na správu a zamyslela sa nad vlastným svedectvom, ktorého bol oslobodený.

„Moje svedectvo bolo bolestivé, ale nevyhnutné. Hovoril som za seba a so silou viac ako 80 obetí Harveyho Weinsteina v mojom srdci,“ Annabella zdieľané vo vyhlásení (cez THR ). „Hoci dúfame v pokračovanie spravodlivých výsledkov, ktoré prinesú absolútnu spravodlivosť, nikdy nemôžeme ľutovať, že sme prelomili ticho. Keď hovoríme pravdu moci, pripravujeme pôdu pre spravodlivejšiu kultúru, bez metly násilia páchaného na ženách.Rosie Perez , SZO svedčil na podporu z Annabella a potvrdila svoje tvrdenia, tweetovala aj o rozsudku o vine.

'Harvey Weinstein bol spútaný a odvezený do väzenia!' ona napísal . „Vykuchaný pre moju drahú priateľku #AnnabellaSciorra, ktorá povedala pravdu! Napriek tomu jej a všetkým, ktorí sa prihlásili, blahoželám k ich statočnosti. To nestačí, ale preživší naberú odvahu! Toto je stále skvelé víťazstvo!'

Zistite čo Harvey Weinstein právnik zdieľal o rozsudku o vine .