Anderson Cooper víta prvé dieťa, syna menom Wyatt!

 Anderson Cooper víta prvé dieťa, syna menom Wyatt!

Úžasná správa - Anderson Cooper sa stal otcom!

Oznámil to 52-ročný moderátor CNN Instagram vo štvrtok večer (30. apríla), že privítal svoje prvé dieťa – syna menom Wyatt Morgan Cooper – prostredníctvom náhradníka začiatkom týždňa.

„Chcem sa s vami podeliť o radostnú novinku. V pondelok som sa stal otcom. Toto je Wyatt Cooper. Má tri dni,“ Anderson označil prezentáciu. „Je pomenovaný po mojom otcovi, ktorý zomrel, keď som mal desať rokov. Dúfam, že budem taký dobrý otec ako on. Stredné meno môjho syna je Morgan. Je to priezvisko z maminej strany. Viem, že mojej mame a otcovi sa páčilo meno morgan, pretože som nedávno našiel zoznam, ktorý urobili pred 52 rokmi, keď sa mi snažili vymyslieť mená. Wyatt Morgan Cooper. Môj syn. Pri narodení vážil 7,2 libier a je sladký, mäkký a zdravý a ja som nadmieru šťastná.“„Ako gay dieťa som si nikdy nemyslel, že by bolo možné mať dieťa, a som vďačný za všetkých, ktorí vydláždili cestu, za lekárov, sestry a všetkých, ktorí sa podieľali na narodení môjho syna,“ Anderson pokračoval. „Najviac som vďačný pozoruhodnému náhradníkovi, ktorý nosil Wyatta, s láskou a nežne naňho dohliadal a porodil ho. Je to mimoriadne požehnanie – to, čo ona a všetci jej náhradníci dávajú rodinám, ktoré nemôžu mať deti. Moja náhradníčka má krásnu vlastnú rodinu, úžasne podporujúceho manžela a deti a ja som neskutočne vďačná za všetku podporu, ktorú mi a Wyattovi poskytli. Moja rodina je požehnaná, že máme túto rodinu v našich životoch.“

„Prial by som si, aby moja mama, otec a môj brat Carter žili, aby sa stretli s Wyattom, ale rád verím, že ho môžu vidieť. Predstavujem si ich všetkých spolu, objatých okolo seba, usmievajúcich sa a smejúcich sa, šťastných, keď viem, že ich láska žije vo mne a vo Wyattovi a že naša rodina pokračuje,“ uzavrel emotívny príspevok.

Gratulujem k Anderson !!!

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný andersoncooperom (@andersoncooper) na

Kliknite dovnútra a pozrite si oznámenie CNN…