Alicia Vikander sa rozpráva o živote v uzamknutí s Michaelom Fassbenderom a odhaľuje, či budú opäť spolupracovať

 Alicia Vikander hovorí Life in Lockdown s Michaelom Fassbenderom, odhaľuje, či oni'll Work Together Again

Alice Vikanderová trávi karanténu vo Francúzsku so svojím manželom Michael Fassbender a ona sa otvára o tom, aký bol pre nich život!

31-ročná oscarová herečka je na obálke Elle UK Vydanie z októbra 2020 a hovorí, že fotenie bolo jej prvým dňom v práci.

Alicia dostal otázku, či Michael niekedy nič netušiac kráča v pozadí jej hovorov Zoom a ona povedala, že nie. Dodala: „Ale to je tá vec, keď ste vo svojom dome. Vždy je tu riziko niekoho v pozadí. Môj manžel bol často pri varení kávy alebo pri pripájaní kotla.“Pár sa zosobášil v októbri 2017 Alicia povedal magazínu, že sa rozhodli usadiť v Lisabone v Portugalsku, „aby sa dostali preč z Londýna a veľkých miest“.

Alicia hovorí, že sa chcela zúčastniť protestov Black Lives Matter v karanténe, ale kvôli COVID-19 zostala doma. 'Chcela som tam byť, ale z pochopiteľných dôvodov som nemohla opustiť svoj dom,' povedala.

Alicia a Michael stretli pri spoločnej práci na filme Svetlo medzi oceánmi . Tak čo, budú ešte niekedy spolupracovať?

Kliknite dovnútra a zistite, čo chcela povedať...

„Rád by som s ním jedného dňa pracoval, ale sme veľmi jednotlivci, čo milujem a myslím si, že je to dobré v každom vzťahu. Obaja preberáme úlohy, pretože je to film, ktorý je pre nás ten pravý, takže by to muselo byť rovnaké, ak by sme spolu ešte niekedy mali spolupracovať,“ Alicia povedal.

Pár sa prvýkrát objavili na červenom koberci po viac ako troch rokoch tesne pred uzamknutím.