Alicia Keys vyznamenáva „Regular Heroes“ v novej originálnej sérii Amazon

 Vyznamenanie Alicia Keys'Regular Heroes' in New Amazon Original Series

Alicia Keys má hrať v premiérovej epizóde seriálu Pravidelní hrdinovia , nová originálna séria Amazon, ktorá zdôrazňuje odvážne príbehy z prvej línie COVID-19.

Prvý z osemdielnych dokumentárnych seriálov je momentálne k dispozícii na streamovanie a
zdôrazňuje NYC Trevor Henry , New Orleans' Burnell Cotlon a LA Aténa Hayleyová pretože každý prináša osobné obete pre svoje rodiny a komunity. Pozrite si ukážku nižšie!

Povedal Alicia , “Táto show je Amazzziinngg!!! Tak čisté a skutočné! Som rád, že táto séria nielen podporí, ale aj dá tvár takým úžasným ľuďom, ako sú Trevor , Burnell a Hayley . Sú to tí, ktorým tlieskame každú noc o 19:00 v New Yorku. Toto sú Hrdinovia. A je mi cťou ich oslavovať!!”Pravidelní hrdinovia bude predstavovať ľudí, ktorí robia rozdiel vo svojich mestách a komunitách zo všetkých oblastí života: zdravotníkov a pohotovostných pracovníkov, zamestnancov obchodov s potravinami, farmárov, vodičov autobusov, doručovateľov, sanitárnych pracovníkov, policajtov a ďalších. Ak vy alebo niekto, koho poznáte, robíte mimoriadnu zmenu v ich komunite, navštívte Regular-Heroes.com uplatňovať.