'9-1-1', 'The Bachelor: Listen To Your Heart' a ďalšie programy na pozeranie v televízii na pondelok 20. apríla

'9-1-1', 'The Bachelor: Listen To Your Heart' & More Programs To Watch on TV For Monday, April 20

Existuje toľko skvelých programov, ktoré môžete sledovať televízia dnes večer!

JustJared vám prináša ďalší úžasný zoznam televíznych relácií a filmov na pondelok 20. apríla.

Máme úplne nové epizódy 9-1-1, Songland , a The Baker & The Beauty , plus finále série The Plot Against America.Máme aj odvysielanie Páni majú radšej blondínky !

Nemáte kábel? Máme zoznam všetkého streamovaného na Netflixe za mesiac!

Kliknutím dovnútra zobrazíte najlepšie televízne programy a filmy, ktoré si dnes večer pozriete…


9-1-1 – 8/7 C na Fox
Eddieho cesta za záchranou chlapca zo studne sa zmení na misiu zachrániť sa pred jeho minulosťou.

Hlas – 8/7 CST na NBC
„Vyraďovacie kolá“ sa končia. Každý umelec je spárovaný proti spoluhráčovi, aby vystupoval samostatne, zatiaľ čo ich priamy konkurent sleduje a čaká. Multiplatinová a hudobná ikona ocenená cenou Grammy, James Taylor, bude slúžiť ako Mega Mentor a bude po ruke, aby spolupracoval so všetkými trénermi a ich umelcami pri príprave na túto výzvu. Len tréneri vyberú víťaza z každého knockoutu, ktorý postúpi. Každý tréner bude mať jednu krádež v „Knockouts“.

Beyond The Unknown – 8-7c na cestovaní
Don Wildman vyšetruje strašidelnú návštevu Abrahama Lincolna, šokujúcu pravdu o Mothmanovi, príšernom morskom tvore, ktorý si pochutnáva na svojom vlastnom druhu a ešte oveľa viac.

WWE Monday Night Raw – 8/7 CST v USA

Bakalár predstavuje: Počúvajte svoje srdce – 8/7 c na ABC
Jamie ide na rande s Trevorom, no ich šťastie ohrozuje krásna blondínka; Chris a Bri trávia svoj deň v hollywoodskom Guitar Center; Sheridan a Julia spievajú duet v štúdiu iHeartRadio.

Čia je to vlastne linka? – 8/7 c na CW
Herci, komička Aisha Tyler, herci Ryan Stiles, Wayne Brady a Colin Mochrie spolu s hosťujúcim komikom Gregom Proopsom otestovali svoje komediálne schopnosti prostredníctvom série spontánnych improvizovaných hier, ktoré sú vyvolané iba náhodnými nápadmi dodaných publikom štúdia. . Štyria účinkujúci musia využiť to málo informácií, ktoré majú, a svoju bujnú predstavivosť, aby zobrazili rôzne postavy a množstvo scén, ako aj predviedli piesne.

90-dňový snúbenec: V karanténe – 9/8 c na TLC
Keď sa pandémia Covid-19 šíri, páry „90 Day Fance“ žijú v karanténe. Bez producentov a bez štábu si svoj každodenný život zaznamenávajú sami.

Zavolajte radšej Saula – 9/8 c na AMC
Kim a Jimmy urobia bočný pohyb, ktorý naberie dosť vážny obrat. Nacho sa dostane bližšie ku kartelu.

IOU celebrít – 9/8 c na HGTV
Melissa McCarthy pomôže bratom pri renovácii domu, ktorý vlastní výnimočná osoba v jej živote.

Roswell, Nové Mexiko - 9/8 CW na CW
Maria a Alex sa pri pátraní po jej matke dostanú k záhadnému výrobcovi topánok; Isobel niekoho nečakane stretne počas svojej noci; Liz zažije veľkú ranu.

Jarné majstrovstvá v pečení – 9/8c na Food Network
Všetko je to jarné a kvetinové, keď piatim zostávajúcim pekárom pridelia čerešne, výzdobu čerešňových kvetov a drobivý dezert, ktoré sa spoja do rozprávkovej kvetinovej fúzie. Potom súťažiaci pracujú so stále populárnym trendom.

Sprisahanie proti Amerike – 9/8 CST na HBO
Finále série. Nepokoje a sprisahania sa rozšírili po celej krajine pred dňom volieb, a tak Herman podnikne opatrenia, aby svoju rodinu ochránil. Bess medzitým robí všetko, čo je v jej silách, na veľkú vzdialenosť, aby pomohla malému dieťaťu, ktoré sa v Kentucky ocitlo vo víre antisemitizmu. Alvin je naverbovaný na novú a tajnú misiu, pretože väzby, ktoré spájajú Levinovcov, sú zdôraznené.

Márnotratný syn - 9/8 C na Fox
Po katastrofálnom zvrate udalostí sú Malcolm a Ainsley presvedčení, že v Nicholasovi Endicottovi je viac, než sa na prvý pohľad zdá. Ich jedinou nádejou môže byť improvizované stretnutie Whitlyovcov.

americký otec – 10/9 C na TBS
Hayley odvezie Steva do testovacieho centra v „nedobrom“ centre mesta, ale nakoniec uviaznu v horšej predmestskej štvrti.

Pekár a kráska – 10/9 C na ABC
Vzťah Daniela a Noa sa zlepšuje; Daniel sa dozvie viac o Noinej minulosti; Garciovci nemôžu odmietnuť objednávku od potravinového kritika.

Songland - 10. 9. na NBC
Luis Fonsi prichádza do „Songland“, aby si vypočul neznámych skladateľov prezentovať svoj pôvodný materiál. Traja z najúspešnejších a najvyhľadávanejších spisovateľov a producentov v hudbe, Ryan Tedder, Ester Dean a Shane McAnally, produkujú skladateľov, aby kreatívne prispôsobili svoje piesne tak, aby dokonale zapadli do superhviezdneho umelca. Jednu skladbu vyberie hosťujúci nahrávajúci umelec a vypustí ju pre globálne publikum.

FILMY

Jurský svet – 7:30/6:30 C na FX
Varenie S Láskou – 8/7 c na Hallmark
Odobraté 3 – 8/7 c na FXM
Jumanji - 8/7 c na Freeform
Temný rytier povstal - 8/7 c na TNT
Páni majú radšej blondínky – 8/7 c na TCM
Páni si vezmite brunetky – 10/9 CST na TCM