1-mesačná dcéra kanadského športového moderátora Dana O'Toolea je nezvestná

 Kanadský športový moderátor Dan O'Toole's 1-Month-Old Daughter Is Missing

Dan O'Toole , moderátor kanadskej relácie SportsCentre, hovorí, že jeho mesačná dcérka Oakland bol zobratý.

44-ročná televízna osobnosť hovorí, že jeho „úžasná“ bývalá manželka Corrie O'Toole nemá „NIČ spoločné“ s únosom. Svojim fanúšikom povedal, aby „nechali ju na pokoji“.

'Moje dieťa Oakland . Modlím sa, aby ten, kto ťa má, ťa držal. Že ten, kto ťa odo mňa vzal, ťa chráni. To ťa však má, vráť sa mi do náručia. Ľúbim ťa Oakland . Nemôžem sa dočkať, kedy ťa jedného dňa opäť podržím. Moje srdce je zlomené. Som zlomený. aby bolo jasné, Oakland je nažive, myslíme si. ale nevieme. Mám mesačné dieťa a neviem, kde je,“ A napísal na Instagram .A práve oznámil narodenie Oakland Pred pár týždnami.

V príspevku na Instagram napísal: „Keď sa dostatočne dlho izolujete, dostanete jednu z nich ako cenu za dvere!! Zoznámte sa s Oaklandom Eleanor Sandrou Newman-O'Toole. Moje úplne nové lil dievča, ktoré má milión mien a celé moje srdce. V prípade, že by to bolo niekedy na pochybách, teraz oficiálne NIKDY nezabúdame na rok 2020.'

Aktualizujeme, keď budú k dispozícii ďalšie informácie, ale dúfame v bezpečný návrat Oakland .

AKTUALIZÁCIA (23:40 EST) : Reportér pre Global News, Travis Dhanraj , hovorí, že „s @DRPS potvrdil, že dieťa @tsnotoole bolo nájdené u jej matky a je v bezpečí. V tejto chvíli neexistujú žiadne obavy o bezpečnosť dieťaťa.'

A odpovedal na tweet a povedal: „Ahoj Travis. Po prvé, toto nie je záležitosť durhamskej polície. Po druhé, mala by polícia najskôr zavolať mne, keď sa nájde moje dieťa?

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Danom O'Toole (@tsnotoole) na